Jak ztloustnout

Jak ztloustnout? Je víc způsobů jak ztloustnout, ale dřív nebo později si každý najde způsob vlastní. Stačí jen hledat a zkoušet, co na Vás zabírá.

Prozradíme si pár triků, jak se dá ztloustnout. Pro mnohé z nás je daleko snazší ztloustnout než zhubnout.

Ale jak to udělat? Jak ztloustnout? Jednou mi má kamarádka řekla, že když byla malá, byla na speciálním táboře, kde je učili jíst a přibírat. A odtud si odnesla i zlozvyk – na večeři jim dávali vánočku s bramborovým salátem – od té doby jí bramborový salát bez vánočky nechutná. Ale je to také jeden ze způsobů jak ztloustnout.

Další způsob, jak ztloustnout, mi prozradil kamarád. , Prý zaručeně přibral, když si dal před spaním panáka sirupu do vody nebo tabulku čokolády.  Takže také zajímavý způsob jak přibrat a ani tolik to nestojí.

Z mé vlastní zkušenosti doporučuji dobře se najíst něčeho, co máte fakt rádi, např. smažený sýr nebo hermelín, kopec šlehačky, a pak zalehnout a už jen ukládat tukové zásoby. A hned bude po problému jak ztloustnout.


V mém okolí je pár lidí, kteří jsou hubení jak tyčky, ale ti to mají spíš z toho, že nejedí než že by měli problém jak ztloustnout.

Pro některé lidi může být velký poblém ztloutnout a pro jiné zase zhubnout. Nevýhoda je v tom, že pokud řešíte jak ztloustnout, najdete o tom mnohem méně informací než o zhubnutí. Ale jistě dobré rady, jak ztloustnout, Vám doporučí lékař.

Někde se píše, že pokud nevíte jak ztloustnout, stačí přes den přidat o 2000 až 3000 kJ víc, než denně sníte.

Nevím, zda si počítáte kalorie, ale jedno je fakt a to ten, že vše se podle mne odehrává v hlavě. Ať už víte či nevíte jak ztloustnout. Vše je ukryté v nás, v našem myšlení.

Někomu pomáhá i autosugesce. Tím, že stojí před zrcadlem a říká si: „Přibral jsem 2 kila“, a pak je mile překvapen, že se mu to povedlo.

Hold pro každého, jak ztloustnout, platí něco jiného. Ale pokud vážně chceme, stane se to a už nás nebude trápit otázka jak ztloustnout.