Jak nemít hlad

Jak nemít hlad? Tak tuhle otázku si snad už položil za svůj život každý z nás.

Jak nemít hlad? To je snadná otázka, ale víc odpovědí. Zamysleme se a pojďme hledat řešení.

Jak nemít hlad? První, co mě napadá je najíst se, ale to asi není to pravé na hubnutí, že?

Jak nemít hlad a nepřibrat? Začít vodou před jídlem. Dobré je, když si dáme sklenku vody. Ne zas moc, protože bychom si roztáhli žaludek a pak až nebudeme tolik pít, budeme o to víc jíst.

Další možnost, jak nemít hlad, je dát si před jídlem jablko. Jablko na sebe váže tuky a ty se pak nedostanu do krve a vyjdou ven.


Třetí způsob, jak nemít hlad, je dát si něco co Vám chutná, ale v menším množství. Například, pokud máme k obědu třeba smažený řízek, je lepší si k němu dát zeleninu v takovém množství kolik potřebujete, abyste neměli hlad.

Čtvrtý způsob, jak nemít hlad, je práce. Ponořit se do práce a na pěkně dlouhou chvilku i na několik hodin můžete zapomenout na hlad.

Pátý způsob, jak nemít hlad, je přejíst se. To mi věřte. To klidně i několik hodin pak jídlo nepotřebujete. Zaručeně vyzkoušené.

Šestý způsob, jak nemít hlad, je spát. A v klidu i na hezkých pár hodin zapomenete na hlad a jídlo.

Sedmý způsob, jak nemít hlad, je být s někým, s kým je Vám hezky. Kdo Vám myšlenky na hlad odežene.

Osmý způsob, jak nemít hlad, je hodně pít. Když je bříško plné, tak hlad nemá. Je ale potřeba pít jiné tekutiny než je voda, ta Vám hlad nezažene. Kofola, pivo a např. káva Vám pomůže, abyste neměli myšlenky na hlad.

A poslední způsob, který mě napadá – pokud nevíš jak nemít hlad, zapal si cigaretu a hlad přejde. Ale to nevím jistě, nekouřím, tak to nezaručuji.

A co Vy, jaký máte recept na to, jak nemít hlad?